TMMOB ŞEHİR PLANCILARI ODASI ANA SAYFASI

 
<< İlk <<  < Önceki <  1 / 1  > Sonraki >  >> Son >>
 

TUPOB 12. DÖNEM:"PLANLAMA OKULLARI VE PLANLAMA EĞİTİMİ"

TUPOB 12. DÖNEM:"PLANLAMA OKULLARI VE PLANLAMA EĞİTİMİ"

 

PLANLAMADA YENİ ARAYIŞLAR VE PLANLAMA EĞİTİMİ TEMALI TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

TUPOB 9. DÖNEM KOORDİNASYON TOPLANTISI 27-28 HAZİRAN 2013 TARİHİNDE İSTANBUL`DA GERÇEKLEŞTİRİLECEK

“Planlamada Yeni Arayışlar Ve Planlama Eğitimi” konusunun ele alınacağı koordinasyon toplantısı YTÜ Mimarlık Fakültesi Alpay Aşkun Salonu’nda yapılacaktır

 

TUPOB 8. DÖNEM KOORDİNASYON TOPLANTISI ANKARA DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

TUPOB 9. DÖNEM ÇALIŞMALARI BAŞLADI

 

ÜLKEMİZDE “ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA BÖLÜMLERİ”NİN LİSANS EĞİTİMİNE BAŞLAYABİLMESİ İÇİN BELİRLENEN ASGARİ ÖLÇÜTLER (KASIM 2011)

 

TUPOB 7. DÖNEM 1. KOORDİNASYON TOPLANTISI ANKARA DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

ÜLKEMİZDE “ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA BÖLÜMLERİ”NİN LİSANS EĞİTİMİNE BAŞLAYABİLMESİ İÇİN BELİRLENEN ASGARİ ÖLÇÜTLER (ŞUBAT 2011)

 

5393 SAYILI BELEDİYE KANUNUNUN 73. MADDESİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR 5998 SAYILI KANUNA İLİŞKİN TUPOB GÖRÜŞÜ

TUPOB 6. Dönem 1. Koordinasyon Toplantısında oluşturulan 5393 sayılı Belediye Kanununun 73. Maddesinde Değişiklik Yapılmasına Dair 5998 Sayılı kanuna ilişkin TÜRKİYE PLANLAMA OKULLARI BİRLİĞİ (TUPOB) Görüşü ve konu ile ilgili 30.06.2010 tarihinde yayınlanan Cumhuriyet Gazetesi Haberi

 

TUPOB 6. DÖNEM 2. KOORDİNASYON TOPLANTISI KAYSERİ'DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

TUPOB 6. DÖNEM 1. KOORDİNASYON TOPLANTISI 28-29 HAZİRAN 2010 TARİHLERİNDE İZMİR'DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

TUPOB 6. DÖNEM İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ DÖNEM BAŞKANLIĞI EYLEM PLANI

 

TUPOB 5. DÖNEMİ ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

TUPOB 5. Dönem çalışmaları Antalya'da 6 Kasım 2009 tarihinde gerçekleştirilen toplantı ile tamamlandı. 6. Dönem Başkanlığı İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Şehir ve Bölge Planlama Bölümüne devredildi.

 

TUPOB TOPLANTISI 6 KASIM 2009 TARİHİNDE ANTALYA’DA YAPILACAK

5. Dönem Başkanlığını Dokuz Eylül Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü Başkanlığı‘nın yaptığı ve 5.Dönem Nihai Raporunun da sunulacağı TUPOB toplantısı, Dünya Şehircilik Günü 33. Kolokyumu‘nun da gerçekleşeceği Akdeniz Üniversitesi‘nde 6 Kasım 2009 Cuma günü saat:16:00‘da gerçekleştirilecektir.

 

TUPOB 5. DÖNEM DUYURUSU

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi tarafından organize edilen 32.Şehircilik Kolokyumu kapsamında, 6 Kasım 2008 tarihinde toplanan TUPOB Genel Kurulu'nda, TUPOB 5.Dönem Başkanlığı Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü, Sekretarya görevi ise Şehir Plancıları Odası İzmir Şubesi tarafından devralınmıştır.

 

TUPOB 1. TOPLANTI PROGRAMI 30 HAZİRAN 2005

TUPOB Türkiye Planlama Okulları Birliği 1. Koordinasyon Toplantısı Yıldız Teknik Üniversitesi Buluşması 30 Haziran - 1 Temmuz 2005 Yıldız Teknik Üniversitesi

 

TUPOB İŞBİRLİĞİ ÖN PROTOKOLÜ

Türkiye Ulusal Planlama Okulları Birliği, Türkiye‘de lisans düzeyinde Şehir ve Bölge Planlama eğitimi veren üniversite, enstitülerin ilgili bölümleri tarafından Şehir Plancıları Odası sekreteryasında oluşturulan bir organizasyondur.